LUS|TRO

STARE | NOWE, #1

Miłość można znaleźć nawet w najbardziej beznadziejnym położeniu – tak mówi piosenka, a życie to potwierdza. Bez względu na to, z jakim gatunkiem mamy do czynienia, w prawie każdym filmie odnajdziemy wątek miłosny, który w dodatku gra pierwsze skrzypce. Czujesz, że brak ci szczęścia? Że szef cię gnębi, a mięso zawsze się przypala? Rzuć papiery, zdejmij fartuch i biegnij do ukochanej osoby. Wyznaj jej, co czujesz, złączcie się w romantycznym pocałunku, a ludzie wokół będą wam klaskać! Przynajmniej w zamyśle. Przeczytałem kilkadziesiąt krzepiących historii nadesłanych do prasy przez pary, które zdecydowały się opowiedzieć innym o swoim pierwszym spotkaniu. Ci ludzie są dziś zaręczeni lub po ślubie, ale początki nie zawsze zwiastowały happy end.

Czy Jola i Bartek przetańczą całą noc, nie robiąc sobie krzywdy? Na ile starczy odwagi Karolowi? Czy trafił swój na swego – czyli Renata na Jacka? Czy wreszcie ktoś ugasi w Ewie palące uczucie samotności i upokorzenia? Wszystko wyjaśni się w lutym, gdy przyjdzie czas na miłość!   

Doktorant na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym, anglista i tłumacz. Uważa, że najważniejsze są drobiazgi oraz że dzień bez kubka zielonej herbaty to dzień stracony.

    Zostaw odpowiedź

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    0 %